Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Story
-Tai papasakok, kaip tau sekasi Tomu. - pasakė rudaplaukė mergina.
-Nepradėk, dar per anksti apie tai kalbėti. - Atsakė Miko.
Miko su savo drauge jau senai norėjo susimatyti. Centro kavinė "Lapas" buvo pirmas pasirinkimas, nes čia darė labai skanius pieno kokteilius. Abi merginos jau plepėjo beveik valandą, ir neketino sustoti. Kavinė buvo pusiau pilna ir aidėjo tylus šnabždesys. Miko neseniai baigė darbą ir jai reikėjo saldžiai atsipūsti po dienos skaičiavimo. Braškinis kokteilis visada išgelbėja.
-Kas tavo akiai? - nustebusiu balsu paklausė mergina.
Miko nesuprato ką ji turi omeny ir iškart pradėjo ieškoti savo veidrodėlio rankinėje. Ištraukus ji truputėli sustingo. Visas baltymas dabar buvo raudonas. Lyg kraujas būtų pradėjęs bėgti į akį. Akis vis tamsėjo ir Miko rankos pradėjo drebėti. "Aš turiu eiti" pasigirdo ir Miko, kol ji bandė atsistoti ir išeiti iš kavinės. Ji jau buvo įpusėjusi iki durų, kai atsitrenkė į ją vaikinas.
-Čia brangus kostiumas *kačiukai*!! Kas u-, -užrėkė vaikinas kol nebuvo pertrauktas.
Per akimirka stovinti vaikinas atsidūrė prispaustas prie sienos. Niekas jo nepalietė bent nieko nesimatė. Jo akys buvo išsprogusios iš nuostabos ir paslinko žemyn. Jo pilvas paleido raudoną upelį. Iš burnos irgi pradėjo bėgti, kai jis pasižiūrėjo į merginą, kurios veidas buvo iš pykčio raudonas. Kažkas surėkė ir netrukus prasidėjo kraujo liejimas. Visi krito vienas po kito. 

Miko atsikėlė mašinoje, tik nesugebėjo pajudėti. Prisiminimai iškart grįžo ir ji bandė kovoti, judėti, kažką daryti. Kažkas pagriebė jos verkiančią galvą ir atsuko į save.
-Pavojus dingo. Tu saugi.
Balsas kilo iš stambaus vyriškio su ruda odine striuke.
-Pasitrauk! Aš negaliu valdytis, nenoriu-.
Mergina prarado kvapą. Kažkas ją stipriai spaudė. Įsižiūrėjus tai buvo tamsus rūkas, lyg degantys chemikalų dūmai. Priešais ją stovėjo tas pats vyriškis. Jis labai buvo panašus į baikeri, tik truputėli solidaresni. 
-Tu saugi.
Lėtai pasakė vyriškis ir svoris nukrito nuo merginos. Jis atsitraukė nuo merginos ir atsisėdo priešais ją. Tik tada ji pastebėjo, kad ji sėdi sunkvežimyje. "Ar tai pagrobimas? Ar tai sapnas?" sukosi mintyse. Ji ką tik regėjo masines skerdines ir tai buvo surealu. Vyriškis tikriausiai suprato ką ji mastė, nes jis sprigtelėjo pirštais.
-Aha, tuoj prisiminsiu. - jis iškėlė ranka ir pradėjo skaičiuoti pirštus. - Ne tu nesapnuoji. Taip, tai įvyko. Ne, mes nekalti. Mūsų tikslas padėti ir... Tu, nesi viena. Gal tau tai ir nesvarbu šiuo momentu, bet tu šituos žodžius prisiminsi.
Po šitų žodžių įsivyravo tyla. Miko reikėjo kelių minučių, kad viską suvirškintu. Jos akys buvo šlapios ir visa savijauta tragiška. Tyla permušė merginos verkimas. Ji tiesiog norėjo susisukti į kamuoliuką, bet įkalinimas neleido. Kelios valandos praėjo kartu su verkimu, tyla, vėl verkimu, kartais net žviegimu kol mergina kažkiek nusiramino. Veidas ištynė, rankos skaudėjo nuo tvarsčių, galva bandė pasidalinti per puse. Jos akys buvo įsmeigtos į baikerį su ilgais juodais plaukais, trumpais plaukais ant sprando.
-Kalbėk, - sudrumstė tylą vyriškio balsas. Miko vėl suabejojo. Ji kaip tik mąstė prasitarti.
-Kas tu ir kur mane veži?- drebančiu balsu prasitarė. Ašaros vėl susikaupė akyse.
-Aš iš Illuminati, vardu Silent Rock, ir tu keliauji pas mus. Mes ištirsim

-Kur mes važiuojame?
-Į Illuminati baze.
Tyla...
-Ar aš busiu testo objektas.
-Nevisai, tu nesi labai išskirtine kol kas.
-Bet aš pavojinga.
-Mažiau negu daugelis, po mumis nebusi visai.
Tyla...
-Illuminati tikra?
-Ne tokia kokia įsivaizduoji.
-Ji renka tokius kaip aš?
-Jinai ir kitos dvi organizacijos.
-Kitos dvi?
-Templar ir Jade, bet atvirai tau čia geriausia.
-Kodėl?
-Mes vieninteliai gyvenam moderniame pasaulyje. Mes vertiname informacija ir technologija. Templar yra tradiciška ir autoritarine, jei mėgsti bėgioti pagal savo vadą, gali ten eiti. Jade yra paprastas kultas, tikintis dieviškumo teorija. gali vaidinti kunigą su jais jei nori.
-Templar?
-Jei pagalvojai apie viduramžius tai čia jie. Aišku pasikeitė ir atsinaujino, bet paliko savo hierarchija. Vaidina riterius ir tikisi visus suvienyti po viena valdžia. Galima juos gerbti už jų atkaklumą ir tvarką, jei tau tai patinka. Jie renka armija, tiksliau policiją. 
-O Jade?
-Girdėjus apie karmą, tai jie tą atspindi. Tiki balansu ir panašiai. Niekada jų nesupratau. Fanatikai pagal mane. Jie tikriausiai mažiausiai tvarkos turi. Jie tikriausiai tikslo neturi ar bent jau nesuprantamas man jis. Dievo palikuonis.
Tyla...
-Kas aš?
-Tu esi Miko Kutinako. Motina lietuvė, bet tėvas iš Korėjos.
-Ne ta turėjau omeny,
-Tada neteisingai klausi.
-...
-Tu žmogus. Dėl "galios" mes nesutinkam. Tačiau tai atkeliavo prieš kelis tūkstančius metų. Pagal mus, tai buvo virusas. Templar tai paveldima mutacija. Jade tai dievų palaiminimas. Visi žinom, kad tai įvyko senai ir prasidėjo nuo vienos gyvenvietės.
-Negirdėjau apie tai.
-Reiškia organizacijos veikia teisingai.
Tyla...
-Kas tai per galia?
-Pas kiekviena pasireiškia kitaip. Paprastai sulaužo žmogaus limitus ir duodą kažkokią limituotą galią. Tavo kažkas susiję su šūviais, dar reiks patikslinti.
-Aš nenoriu jos.
-Tame ir problema. Visos galios turi problemą. Jei uždarai savo galią, ji kaupiasi, kol prarandi valdžia.
-Kodėl?
-Tai virusas, negali tikėtis gero iš to.
Tyla...
-Kas tu?
-Aš Silent Rock. Tikrą vardą senai pamiršau, jis čia nesvarbus.
-Koks tavo tikslas?
-Mano atgabenti tokius kaip tu čia. Illuminati, sužinoti apie tokius kaip mes kuo daugiau ir aišku valdžia. Visų organizacijų, paslėpti mus nuo "įprastos" visuomenės ir susitvarkyti su paklydėliais.
-Paklydėliais?
-Dažniausiai tokie kaip tu, tik nesustabdyti laiku. Arba tokie kaip aš, tik išdavę tvarką.
Tyla...
-Kaip tu mane radai?
-Illuminati turi ausis visur ir retai išgirsti, kad kavinė patampa mėsininko gūžta.
Tyla...
-Kam jūs aš? Tokie kaip aš?
-Mes esam didžiausias pavojus žmonijai arba didžiausias ginklas. Organizacijos pasirūpina, kad būtų sekantis variantas. Jade gal dar skaitytus pavojus, bet jie nešokinėja prieš kitas organizacijas.
-Ar privaloma prisijungti?
-Pirmi metai privalomi, kol išmoksi susivaldyti. Po to gali atsisakyti ir tapti nepavojingu paklydėliu. Busi sekama ir jei reiks panaikinta. Bet čia tik pas mus taip.
-Illuminati seks? 
-Taip. Mes retai mainom resursais su kitomis organizacijomis.
Tyla...
-Tai mes slapti agentai?
-Panašiai kaip x failai, tik mažiau dramos. Pamačius kelis šimtus paklydėliu, nebenustebsi.
-Visos galios tokios baisios?
-Keista, kad klausi. Ne, tačiau visos gali perimti valdžia. Šis virusas leidžia kažką valdyti ir tai yra sunkiai suvokiama. Mes paprastai skirstome į tris tipus. Vidiniai, išoriniai ir kiti. Vidiniai paprastai būna limitus laužiantis. Kai kurie labai stiprus, kiti gali ištraukti skystį iš aplinkos. Išoriniai tai mes abu. Mes valdome kažką aplink mus. Aišku negalvok, kad dabar kažkas valdys ugnis ar vandenius. Mes valdome kažką ką patys sukūrėme. Esu matęs kurie turėdavo kompanioną gyvį, bet yra ir tokių tiesioginių kaip aš. Galiomis nelabai dalinamės išskyrus su savo organizaciją. Visos galios turi kažkokią silpnybę ar limitą. Žinant jį pasidaro kur kas lengviau prieš pasiklydėlius.
-O kiti?
-Su jais gali nesirūpinti, nes juos labai sunku sutikti. Paprastai tai susidaro protiniai sugebėjimai. Tai gali būti paprastas seklys arba pavojingiausias priešas. Bet jie retai praranda valdžią.
-Kodėl?
-Tiksliai nežinoma, bet vienintelis būdas neprarasti valdžios - naudoti galią. Aišku kuo daugiau naudosi, tuo mažiau reikės, kad prarastum valdžią. Kiti paprastai nuolat naudoja ir to net nežino. Templar tiki, kad beveik visi žmonės turi galią, tik nuolat ją naudoja. Illuminati tuo netiki, bet virusas sunkiai aptinkamas.
Tyla...
-Beveik atvažiavom. Aš tave paleisiu ir tu laisva. Patariu nebėgti, nes yra galingesnių. Po metų galėsi pati nuspręsti ką daryti.
-Tai čia mokykla?
-Per daug filmų prisižiūrėjai. Čia labiau armija, kuri nieko tavęs išmokyti negali, tik prižiūrėti.
Sunkvežimis sustojo. Pasigirdo kai keli žmonės priėjo prie durų. Rock priėjo prie Miko ir atkabino suveržimus, tada pabeldė į sunkvežimio siena. Durys atsidarė.
What are you?
Demon to some. Angel to others.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)